اکستنشن گوگل کروم دانلود

دانستن قیمت دلار، یورو و طلا برای هر شخص و یا بیزینسی که در ایران است، بسیار حیاتی است و از آنجاییکه روزانه چندین و چند بار هر یک از قیمت ها تغییر می کنند، استفاده از روش هایی که به راحتی و با سرعت این قیمت ها را در اختیار کاربران قرار دهد بسیار اهمیت دارد.

اکستنشن های گوگل کروم ابزارهایی هستند که به مرورگر گوگل کروم اضافه می شوند و کار با مرورگر را بسیار راحت تر می کنند. برای مثال شما می توانید اکستنشن ترجمه گوگل را به مرورگر خود اضافه کنید و هر جا که نیاز به ترجمه داشتید با یک کلیک، کل صفحه ای که در هر حال بازدید آن هستید را به زبان دلخواه خود ترجمه کنید.

ما برای راحتی اطلاع رسانی قیمت ها، اکستنشن گوگل کرومی برنامه نویسی کرده ایم که به مرورگر شما اضافه می شود و شما در هر صفحه وبی که هستید به راحتی می توانید با یک کلیک روی مرورگر خود، قیمت دلار، یورو، طلا و یا هر ارز و نماد دیگری که در سایت الان چند قیمت آن به صورت لحظه ای بروزرسانی می شود را مشاهده کنید.

نحوه نصب اکستنشن الان چند روی مرورگر گوگل کروم

برای این منظور در گوگل عبارت chrome extension را جستجو کنید و روی نتیجه اول کیک کنید.

سپس در قسمت جستجوی افزونه ها عبارت alanchand را جستجو کنید و سپس روی نتیجه بدست آمده که همان اکستنشن الان چند است کلیک کنید.

در صفحه بعد روی گزینه Add to Chrome کلیک کنید و سپس در پنجره باز شده، گزینه Add extension را انتخاب کنید.  پس از این کار اکستنشن به صورت کامل روی مرورگر کروم شما نصب می شود.

در مرحله بعد برای اینکه کار با اکستنشن برای شما راحت تر باشد، می توانید آن را به اکستنش های اصلی مروگر خود الصاق کنید.

هنگام اولین استفاده از اکستنشن، باید روی دکمه 'ورود' کلیک کنید تا افزونه مرورگر شما را بشناسد و در استفاده های بعدی تنها قیمت ارزهای مورد علاقه شما را به شما نمایش دهد. برای این کار روی آیکون چرخ دنده در افزونه کلیک کنید و در صفحه بعد هر یک از ارزها و یا نمادهایی که قصد دارید قیمت آنها را پیگیری کنید را انتخاب و در نهایت روی آیکون ذخیره کلیک کنید.

تبریک می گوییم، بعد این هر موقع که نیاز به دانستن قیمت ارزهای دلخواه خود داشتید تنها با یک کلیک می توانید همه قیمت ها را مشاهده کنید.

نظر دهی

دیدگاهتان را بنویسید (نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد)